24.000 Ft feletti vásárlás esetén a házhozszállítás ingyenes!

Akciós termékek

-50%

Aszalt és kandírozott gyümölcsök

Magozott datolya 500g

Original price was: 1 650 Ft.Current price is: 825 Ft. 1650 Ft/kg
-19%

Reformköretek

Kuszkusz 1000g

Original price was: 1 025 Ft.Current price is: 830 Ft.
-25%

Étrendkiegészítők

Chlorella por 250g

Original price was: 4 800 Ft.Current price is: 3 590 Ft. 14360/kg
-32%

Gabonafélék és magvak

Tökmag, héj nélküli 500g

Original price was: 2 562 Ft.Current price is: 1 750 Ft. 3500Ft/kg
-24%
Original price was: 2 640 Ft.Current price is: 1 995 Ft. 7980Ft/kg
-12%

Gabonafélék és magvak

Lenmag 500g

Original price was: 568 Ft.Current price is: 499 Ft. 998Ft/kg
-20%

Babfélék

Szójabab 500g

Original price was: 825 Ft.Current price is: 660 Ft. 1320Ft/kg
-25%

Aszalt és kandírozott gyümölcsök

Aszalt sárgabarack (illatos) 500g

Original price was: 4 765 Ft.Current price is: 3 575 Ft. 7150Ft/kg
-20%
Original price was: 7 100 Ft.Current price is: 5 670 Ft.
-43%
Original price was: 2 970 Ft.Current price is: 1 687 Ft. 3374Ft/kg
-67%
Original price was: 5 950 Ft.Current price is: 1 990 Ft. 3980Ft/kg
-67%

Szálas teák és kávék

Matcha tea por 100g

Original price was: 2 995 Ft.Current price is: 999 Ft. 9990Ft/kg

Receptek és hasznos életmód tanácsok

Jót tesz neked a datolya? Avagy a datolya hatása

Egy roppant különleges gyümölcsöt szeretnénk bemutatni, a datolyát. Mind ismerjük, nagyon sokan szeretjük. De vajon [...]

Vegán „túrógombóc” – mentes finomság könnyedén, gyorsan, olcsón

Ennek a kis csodának köles az alapja. Számos vitamint és ásványi anyagot tartalmazó gabonaféle, melyet [...]

Császármorzsa kölesből

Több hazai és külföldi oldalon találtam alternatív receptötleteket az egyik kedvenc édességemre, a császármorzsára. A [...]