Akciós termékek

-52%

Természetes édesítőszerek

Eritrit (Eritritol) 1000g/1 kg

Original price was: 3 750 Ft.Current price is: 1 795 Ft.
-39%

Szárított fűszerek

Nigella mag (feketekömény) 100g

Original price was: 651 Ft.Current price is: 395 Ft. 3950 Ft/kg
-36%

Lisztek és pelyhek

Kukoricapehely 500g

Original price was: 1 450 Ft.Current price is: 925 Ft. 1850Ft/kg
-47%
Original price was: 1 880 Ft.Current price is: 999 Ft. 3996 Ft/kg
-38%
Original price was: 4 980 Ft.Current price is: 3 100 Ft. 6200Ft/l
-39%
Original price was: 1 410 Ft.Current price is: 860 Ft. 1720Ft/kg
-20%

Olajos magvak

Dióbél 10 Kg

Original price was: 49 870 Ft.Current price is: 39 900 Ft. 3990Ft/kg
-38%

Természetes édesítőszerek

Vaniliás cukor 250g

Original price was: 480 Ft.Current price is: 299 Ft. 3700 Ft/kg
-27%
Original price was: 1 666 Ft.Current price is: 1 220 Ft. 4880Ft/kg
-41%

Lisztek és pelyhek

Rizspehely 250g

Original price was: 718 Ft.Current price is: 425 Ft. 1700Ft/kg
-28%
Original price was: 9 800 Ft.Current price is: 7 090 Ft.
-31%

Reformköretek és rizsek

Jázmin rizs 1000g

Original price was: 1 449 Ft.Current price is: 999 Ft.