Akciós termékek

-40%

Aszalt és kandírozott gyümölcsök

Aszalt szilva 500g „Chile”

Original price was: 2 812 Ft.Current price is: 1 680 Ft. 3360/kg
-22%

Aszalt és kandírozott gyümölcsök

Aszalt vörösáfonya 500g (felezett)

Original price was: 2 490 Ft.Current price is: 1 950 Ft. 3900Ft/kg
-29%

Lisztek és pelyhek

Kölespehely 250g

Original price was: 553 Ft.Current price is: 395 Ft. 1260 Ft/kg
-38%
Original price was: 2 865 Ft.Current price is: 1 780 Ft. 3560 Ft/kg
-25%

Aszalt és kandírozott gyümölcsök

Mazsola, kisszemű 500g

Original price was: 1 790 Ft.Current price is: 1 349 Ft. 2698 Ft/kg
-26%

Szárított fűszerek

Görögszéna mag 250g

Original price was: 745 Ft.Current price is: 549 Ft. 2196Ft/kg
-20%

Szárított fűszerek

Sáfrány 1g (nem 0,1g)

Original price was: 4 995 Ft.Current price is: 3 995 Ft.
-20%

Gabonafélék és magvak

Vöröslencse 500g

Original price was: 806 Ft.Current price is: 645 Ft. 1290 Ft/kg
-30%

Gabonafélék és magvak

Héj nélküli kendermag 250g

Original price was: 2 775 Ft.Current price is: 1 938 Ft. 7750 Ft/kg
-22%

Olajos magvak

Mandula 1000g

Original price was: 6 950 Ft.Current price is: 5 440 Ft.
-26%

Aszalt és kandírozott gyümölcsök

Aszalt goji bogyó 250g

Original price was: 1 950 Ft.Current price is: 1 450 Ft. 5800Ft/kg
-28%

Szárított fűszerek

Fahéj, egész (11-12 db) 50g

Original price was: 720 Ft.Current price is: 520 Ft. 10400Ft/kg