Akciós termékek

-33%
Original price was: 7 450 Ft.Current price is: 4 995 Ft. 24200Ft/l
-39%

Természetes édesítőszerek

Kókuszvirág cukor 500g

Original price was: 2 590 Ft.Current price is: 1 575 Ft. 3150 Ft/kg
-18%

Olajos magvak

Kakaóbab töret 100g

Original price was: 2 156 Ft.Current price is: 1 765 Ft. 17650 Ft/kg
-50%

Gabonafélék és magvak

Keserű sárgabarackmag 100g

Original price was: 1 990 Ft.Current price is: 995 Ft. 9950 Ft/kg
-22%
Original price was: 7 450 Ft.Current price is: 5 780 Ft.
-33%

Étrendkiegészítők

Máriatövis mag 250g

Original price was: 880 Ft.Current price is: 590 Ft. 2360 Ft/kg
-25%

Étrendkiegészítők

Chlorella por 250g

Original price was: 4 800 Ft.Current price is: 3 590 Ft. 14360/kg
-29%

Szárított fűszerek

Görögszéna por 250g

Original price was: 910 Ft.Current price is: 650 Ft. 2600 Ft/kg
-24%

Olajos magvak

Makadámia dió 200g

Original price was: 4 700 Ft.Current price is: 3 580 Ft. 17900Ft/kg
-34%

Gabonafélék és magvak

Darált mák 1 kg

Original price was: 3 490 Ft.Current price is: 2 290 Ft. 2290 Ft/kg
-20%
Original price was: 7 100 Ft.Current price is: 5 670 Ft.
-39%

Szálas teák és kávék

Moringa por 250g

Original price was: 2 980 Ft.Current price is: 1 830 Ft. 7320Ft/kg